Наш Ноле је претекао и Сампраса
Ђоковићу је после победе против Каспера Руда у првом колу завршног мастерса у Торину уручен трофеј најбољег играча године. Престижну награду уручио му је председник АТП-а Андреа Гауденци, преноси Тањуг. Србин је одлично стартовао на турниру у Зеленој групи победом над Норвежанином од 7:6 (4), 6:2. „Добар дан свима, добар дан Торину, Италији. Имамо прелеп…